49 | Abaev | Shon | Calvary Christian Academy | Coral Springs | FL | 2025 | SF | 6'8 | 195 | HOU |
22 | Acuff | Darius | Cass Technical High School | Detroit | MI | 2025 | PG | 6’2 | 171 | LAL |
11 | Adams | Darius | Manasquan High School | Manchester | NJ | 2025 | SG | 6'4 | 170 | MIA |
74 | Allen | Dante | Riviera Preparatory School | Miami | FL | 2025 | SF | 6'4 | 210 | MIA |
83 | Allen | Marcus | Miami Norland Senior High | Miami | FL | 2024 | PF | 6'7 | 211 | ATL |
29 | Anthony | Kiyan | LuHi | Rye | NY | 2025 | SG | 6’4 | 178 | LAL |
102 | Asemota | Jason | Hillcrest Prep | Lynn | MA | 2024 | SF | 6’9 | 200 | LAL |
105 | Bethea | Jalil | Archbishop Wood | Philadelphia | PA | 2024 | SG | 6'3 | 170 | CHI |
12 | Betsey | Tyler | St Thomas More | Windsor | CT | 2024 | PF | 6’8 | 185 | HOU |
68 | Bidunga | Flory | Kokomo High School | Noblesville | IN | 2024 | C | 6'10 | 230 | PHX |
6 | Boateng | K. Annor | Little Rock Central High School | Little Rock | AR | 2024 | SF | 6'5 | 209 | GSW |
90 | Bol | John | The Rock School | St. Louis | MO | 2024 | C | 7'2 | 210 | ATL |
69 | Boozer | Cameron | Christopher Columbus High School | Miami | FL | 2025 | PF | 6'9 | 225 | HOU |
76 | Boozer | Cayden | Christopher Columbus High School | Miami | FL | 2025 | PG | 6'4 | 205 | CHI |
91 | Brooks | Durral | Grand Rapids Catholic Central | Grandville | MI | 2024 | PG | 6’2 | 188 | BOS |
40 | Brown | Mikel | The First Academy | Orlando | FL | 2025 | PG | 6'1 | 150 | ORL |
101 | Brown | James | Link Academy | Aurora | IL | 2024 | C | 6'9 | 220 | BOS |
106 | Bryant | Carter | Corona | Riverside | CA | 2024 | PF | 6’8 | 215 | BOS |
84 | Buckner | Ace | LaLumiere High School | Independence | OH | 2024 | PG | 6'1 | 167 | MIA |
10 | Bundalo | Nikola | Green High school | Uniontown | OH | 2025 | PF | 6’9 | 195 | CHI |
77 | Campbell | Liam | Owyhee High School | Meridian | ID | 2024 | SG | 6’5 | 195 | ATL |
50 | Catchings | Kanon | Brownsburg High School | Brownsburg | IN | 2024 | PF | 6'8 | 195 | HOU |
51 | Codie | Nic | Carrolton Newman Smith | The Colony | TX | 2024 | PF | 6'9 | 206 | GSW |
3 | Cunningham | Naasir | So Cal Academy | West Orange | NJ | 2024 | SF | 6'7 | 172 | PHX |
7 | Davis | Daquan | St Frances Academy | Baltimore | MD | 2024 | PG | 6'1 | 185 | DEN |
42 | Davis-Ray | B. J. | Link Academy | Carrollton | TX | 2025 | SF | 6'5 | 190 | LAL |
36 | Diallo | Zoom | Prolific Prep | Lakewood | WA | 2024 | PG | 6’4 | 185 | ATL |
30 | Dotson | Kayde | Beaumont United | Beaumont | TX | 2024 | SG | 6’2 | 180 | CHI |
41 | Dunkley-Distant | Jalik | Orangeville Prep | Hamilton | ON | 2024 | SF | 6’7 | 188 | DEN |
57 | Dybantsa | A.J. | Prolific Prep | Brockton | MA | 2026 | SF | 6’8 | 198 | MIA |
52 | Edgecombe | V. J. | Long Island Lutheran | Longwood | FL | 2024 | SG | 6'5 | 195 | DEN |
78 | Elohim | Isaiah | Sierra Canyon | North hills | CA | 2024 | SF | 6’6 | 210 | LAL |
85 | Erheriene | Godswill | LuHi (Long Island Lutheran) | Rye | NY | 2024 | PF | 6’9 | 215 | HOU |
13 | Evans | Isaiah | North Mecklenburg | Charlotte | NC | 2024 | SF | 6’6 | 185 | ORL |
14 | Fears | Jeremiah | AZ Compass Prep | Joliet | IL | 2025 | PG | 6’3 | 170 | PHX |
58 | Flagg | Cooper | Montverde Academy | Newport | ME | 2025 | PF | 6'9 | 200 | DEN |
15 | Fleming | Akai | Osborne High School | Powder Springs | GA | 2025 | PG | 6’4 | 170 | DEN |
59 | Freeny | Eric | Corona centennial High School | Corona | CA | 2024 | SG | 6'5 | 200 | BOS |
31 | Givens | Curtis | Montverde Academy | Memphis | TN | 2024 | PG | 6’3 | 180 | ORL |
53 | Glover | Jaiden | The Patrick School | Newark | NJ | 2024 | SF | 6’6 | 195 | BOS |
70 | Grant | Dylan | Michigan Collegiate | Detroit | MI | 2024 | PF | 6'8 | 205 | PHX |
104 | Green | Kyle | Pace Academy | Atlanta | GA | 2024 | PG | 6'3 | 175 | MIA |
71 | Haralson | Jalen | Fishers | Anderson | IN | 2025 | SF | 6’7 | 205 | CHI |
43 | Harris | Gicarri | Grayson | Lilburn | GA | 2024 | PG | 6’4 | 190 | LAL |
60 | Harwell | Isiah | Wasatch Academy | Pocatello | ID | 2025 | SF | 6'5 | 200 | DEN |
32 | Hinton | Robert | Harvard-Westlake School | Los Angeles | CA | 2024 | SG | 6’5 | 180 | ATL |
25 | Horry | Christian | Harvard-Westlake School | La Canada | CA | 2024 | SG | 6'4 | 175 | PHX |
44 | Howard | Jahki | Overtime Elite | Norcross | GA | 2024 | SF | 6'5 | 190 | LAL |
16 | Jackson | Tyler | St Frances Academy | Baltimore | MD | 2025 | PG | 6’3 | 170 | BOS |
17 | Johnson | Jasper | Link Academy | Lexington | KY | 2025 | PG | 6’4 | 170 | HOU |
94 | Johnson Jr | Morez | St Rita | Homewood | IL | 2024 | C | 6’9 | 235 | GSW |
61 | Jones | Tanner | Campbell Hall | Porter Ranch | CA | 2024 | SG | 6’4 | 200 | PHX |
110 | Jones Jr | Todd | Isidore Newman | Harvey | LA | 2024 | PF | 6'8 | 205 | DEN |
79 | Knueppel | Kon | Wisconsin Lutheran High School | Milwaukee | WI | 2024 | SF | 6'6 | 210 | BOS |
18 | Lewis | Mikey | Prolific Prep | Richmond | CA | 2024 | SG | 6’4 | 170 | HOU |
24 | Maker | Khaman | Trinity Prep | Las Vegas | NV | 2024 | C | 7'2 | 211 | DEN |
100 | Marshall | Peyton | Kell High School | Acworth | GA | 2024 | C | 7'0 | 290 | PHX |
103 | McCarty | Chase | IMG Academy | Madison | AL | 2024 | SF | 6'6 | 207 | BOS |
62 | McKenney | Trey | Orchard Lake St Mary's Prep | Flint | MI | 2025 | SF | 6'4 | 195 | ATL |
73 | McKinley | Tyler | Link Academy | Cincinnati | OH | 2024 | C | 6'8 | 225 | LAL |
80 | McNeeley | Liam | Montverde Academy | Richardson | TX | 2024 | PF | 6'8 | 210 | LAL |
26 | McNeil | Paul | Richmond Senior High School | High Point | NC | 2024 | SF | 6’6 | 175 | HOU |
37 | Miller | Vyctorius | AZ Compass | Northridge | CA | 2024 | PG | 6'5 | 185 | PHX |
45 | Miller | Mercy | Notre Dame High School | Los Angeles | CA | 2024 | SG | 6'4 | 190 | MIA |
87 | Miller III | Robert | Pasadena Memorial | Missouri City | TX | 2024 | PF | 6'9 | 217 | CHI |
63 | Mohammed | Nasir | Myers Park | Charlotte | NC | 2024 | SF | 6’6 | 200 | DEN |
107 | Moseley | Josiah | Stoney Point | Round Rock | TX | 2024 | PF | 6'7 | 210 | ORL |
72 | Mustaf | Jaeden | Carmel Christian School | Charlotte | NC | 2024 | PG | 6'5 | 205 | DEN |
2 | N'diaye | Pape | Trinity International School | Las Vegas | NV | 2024 | C | 7'0 | 200 | MIA |
46 | Nowell | Ahmad | Imhotep Charter High School | Drexel Hill | PA | 2024 | PG | 6’2 | 190 | MIA |
81 | Oliogu | Efeosa | United Scholastic Academy | Markham | CAN | 2025 | G | 6’6 | 210 | ORL |
38 | Passmore | Rakease | Combine Academy | Asheville | NC | 2024 | SF | 6'5 | 185 | CHI |
19 | Perry | Travis | Lyon County High School | Eddyville | KY | 2024 | PG | 6'2 | 170 | GSW |
33 | Perry | Trent | Harvard-Westlake | Los Angeles | CA | 2024 | PG | 6’4 | 180 | CHI |
1 | Peterson | Darryn | Cuyahoga Valley Christian Academy | Canton | OH | 2025 | SG | 6'5 | 195 | ORL |
8 | Pettiford | Tahaad | Hudson Catholic | Jersey City | NJ | 2024 | PG | 6’0 | 165 | GSW |
54 | Phillips | Jamari | AZ Compass Prep | Tracy | CA | 2024 | SG | 6’4 | 195 | GSW |
20 | Philon | Labaron | Link Academy | Mobile | AL | 2024 | PG | 6’4 | 170 | ATL |
27 | Powell | Aaron | Campbell Hall | Altadena | CA | 2024 | SG | 6'1 | 175 | HOU |
55 | Powell | Drake | Northwood High School | Chapel Hill | NC | 2024 | PG | 6’6 | 195 | PHX |
95 | Quaintance | Jayden | Word of God Christian Academy | Cleveland Heights | OH | 2025 | C | 6'9 | 235 | ATL |
96 | Queen | Derik | Montverde Academy | Baltimore | MD | 2024 | C | 6’9 | 250 | CHI |
97 | Reibe | Eric | Bullis School | Rockville | MD | 2025 | C | 7'0 | 235 | BOS |
4 | Reid | Derrion | Grovetown | Grovetown | GA | 2024 | SF | 6'7 | 180 | GSW |
108 | Richmond | Billy | Camden High School | Camden | NJ | 2024 | SF | 6'7 | 210 | PHX |
98 | Rock | J. T. | Sioux Falls Lincoln High School | Sioux Falls | SD | 2024 | C | 7'1 | 250 | CHI |
92 | Rogers | Kai | Wauwatosa West | Wauwatosa | WI | 2025 | C | 6’10 | 230 | ORL |
64 | Rooths | Khani | IMG Academy | Washington | DC | 2024 | PF | 6'8 | 200 | ATL |
5 | Ruff | Jovani | Long Beach Poly | Long Beach | CA | 2025 | SG | 6’5 | 190 | GSW |
21 | Shaw | Luke | Valley Christian High School | Phoenix | AZ | 2024 | PG | 6'3 | 170 | ATL |
88 | Sherrell | Aiden | Prolific Prep | Duluth | GA | 2024 | C | 6’11 | 220 | ORL |
47 | Simmons | Ashton | Westbrook High School | Beaumont | TX | 2024 | PG | 6'3 | 190 | PHX |
99 | Sorber | Thomas | Archbishop Ryan | Trenton | NJ | 2024 | C | 6’10 | 255 | LAL |
93 | Stokes | Tyran | Prolific Prep | Napa | CA | 2026 | PF | 6’7 | 230 | ATL |
48 | Sutton | Darrion | Accelerated Prep | Saint Charles | MO | 2024 | SF | 6'9 | 190 | CHI |
39 | Swartz | Austin | Cannon School | Harrisburg | NC | 2024 | SG | 6'5 | 185 | GSW |
34 | Teng | Kur | Bradford Christian | Manchester | NH | 2024 | SG | 6'4 | 190 | LAL |
65 | Thiam | Moustapha | DME Academy | Daytona Beach | FL | 2025 | C | 7'1 | 200 | GSW |
23 | Thomas | Meleek | Lincoln Park Performing Arts | Pittsburgh | PA | 2025 | SG | 6'4 | 171 | BOS |
35 | Thomas | Dallas | Parkview High School | Little Rock | AR | 2024 | PF | 6'9 | 180 | MIA |
109 | Thomas | Marcus | Marjory Stoneman Douglas | Coral Springs | FL | 2024 | SG | 6’4 | 170 | MIA |
75 | Thompson | Dyllan | Second Baptist School | Sugar Land | TX | 2024 | SF | 6'6 | 207 | DEN |
89 | Tiller | Bryson | Overtime Elite | Atlanta | GA | 2025 | PF | 6’9 | 228 | ORL |
66 | Tucker | Bryson | IMG Academy | Bowie | MD | 2024 | SF | 6'7 | 200 | HOU |
86 | Vandeweghe | Hugh | Loyola High School | Culver | CA | 2024 | PF | 6’7 | 215 | ORL |
67 | Ward | Cam | Largo | Bowie | MD | 2025 | SF | 6’7 | 200 | BOS |
9 | Wilkins | Jacob | Grayson High School | Lilburn | GA | 2025 | PF | 6’9 | 175 | MIA |
56 | Wilson | Caleb | Holy Innocents' Episcopal School | Atlanta | GA | 2025 | PF | 6'9 | 195 | GSW |
28 | Wright III | Robert | Montverde Academy | Wilmington | DE | 2024 | PG | 6'0 | 175 | HOU |
82 | Yessoufou | Tounde | St Joseph High School | Santa Maria | CA | 2025 | SF | 6’6 | 210 | ORL |